O mnie

ProAroma powstała z zamiłowania do aromatów i olejków eterycznych. Misją ProAroma jest podnoszenie komfortu i dobrostanu w życiu codziennym. Wiąże się to z poprawą zdrowia i wzrostem w każdej sferze życia na poziomie duszy, ciała i prosperity.

Doświadczenie

dr Dorota Ackermann-Szulgit doświadczenie neuropsychologiczne zdobywała w X Wojskowym Szpitalu z Polikliniką w Bydgoszczy na oddziale Neurochirurgii i Chirurgii Głowy oraz na Oddziale Psychiatrycznym. Obecnie, jako adiunkt prowadzi zajęcia ze studentami na kierunkach Psychologia, Pedagogika oraz Psychologia w biznesie.

Wiedza

dr Ackermann-Szulgit jest szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem, współautorką publikacji z zakresu neuropsychologii, neurobiologii, aromaterapii, psychochirurgii. 

Ukończyła Kurs Aromaterapii, który jest oficjalnie certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Aromaterapeutyczne i Instytut Aromaterapii w Warszawie.

Obszar Jej zainteresowań naukowych i badawczych to: neuropsychologia, neuroaromaterapia kliniczna, wpływ aromaterapii na funkcje psychiczne, neurodietetyka, neurodydaktyka, a także psychologia społeczna i neuromarketing.

Rehabilitacja

Obecnie prowadzi badania i obserwacje nad wpływem olejków eterycznych na funkcje mózgu ze szczególnym uwzględnieniem funkcji poznawczych, emocjonalnych a także medytacji i duchowości.

Bądź z nami na bieżąco

Zapisz się do newslettera i otrzymaj infromację o nowościach na stronie
Shopping Cart